zespół
Akademii MPS


Bartosz Hamerlak


operator Glidecam - Stedicam - Dron, montażysta z 16-letnim doświadczeniem przy produkcji filmów ślubnych

Szczególną uwagę w filmach poświęca jakości dźwięku oraz jego masteringowi. Dobrze słyszalne setki w filmie, to jego zdaniem podstawa udanej produkcji filmowej. Zawsze eksperymentuje, poszukując innowacyjnych rozwiązań, które mogłyby wzbogacić każdy film.

Marcin Strzała


operator kamery, montażysta z 16-letnim doświadczeniem filmowym


Specjalista w budowaniu filmowego story telling. Jak sam mówi lubi, gdy wszystko w filmie dobrze się ze sobą “klei”, a sam film wywołuje za każdym razem inne, pozytywne emocje.

Piotr Strzała


operator Glidecam - Stedicam - Dron, montażysta z 20-letnim doświadczeniem w tworzeniu filmów ślubnych

Doskonale pamięta czasy, kiedy to w filmach ślubnych pojawiały się balony oraz gołębie, natomiast sam film trwał kilka godzin. Jak mówi były to “ciekawe” czasy i jak w każdej branży potrzebny był powiew świeżości oraz zmiana, której był on współautorem. Za sprawą jego kreatywnych pomysłów i świeżego spojrzenia na film ślubny, każdy projekt, wychodzący spod jego ręki jest odmienny.

Marcin Kępski


operator kamery, montażysta, twórca wielu artystycznych i wyszukanych kadrów, które kreuje od niemal 20 lat

Swoje umiejętności rozwijał w łódzkiej filmówce, stąd może zawsze szuka tego jednego, najlepszego kadru bez względu na okoliczności. Ujęcia z “ręki” oraz color grading to jego specjalność.